Kullanım ve Gizlilik

rnl04.com sitesi ("SİTE") RNLTEDARİK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından yayınlanmakta olup, rnl04.com’ un kullanıcılarına-üyelerine sunulan ürünlere ve hizmete ulaşabilmeleri amacı ile rnl04.com tarafından kullanıma sunulmuştur. rnl04.com web sitesine ulaşım veya siteyi kullanım, aşağıda belirtilen gizlilik ilkelerinin okunmuş ve kabul edilmiş olduğu anlamına gelmektedir.

rnl04.com, üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonrasında bir takım kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı ve/veya üyelerimize kaliteli hizmet sunumu, özel promosyon faaliyetleri, reklam, irtibat kurma, bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve üyeliğinizi yönetmek - sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak ilgili finans kuruluşu ile üye arasında gerçekleştirilmektedir ( Kredi kartı şifresi gibi bilgiler RNL TEDARİK İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından görülmez ve kaydedilmez). Ödemeye ilişkin kişisel bilgilerinizin rnl04.com tarafından tutulmayacağını ve üçüncü kişilerle paylaşılamayacağını, tarafınızca rnl04.com’ a erişmek amacıyla kullanılan donanım ve yazılım ile bağlantı elemanları gibi unsurların güvenliğinin rnl04.com sorumluluğu kapsamı dışında olduğunu bilginize sunarız.

Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

rnl04.com, aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Dilediğiniz zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz. Rnl04.com üyeliğinden çıkmak istemeniz durumunda [email protected]’ a mail atarak talebinizi belirtebilirsiniz.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusu RNL TEDARİK İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'ye aittir. İzinsiz kullanımların yasa dışı kullanım niteliği taşıyacağını ve ilgililer hakkında rnl04.com tarafından yasal işlem başlatılabileceğini dikkate alınız. Sitede, kullanıcı ve/veya üyelerin cihazlarına indirmelerine izin verilmiş olan içerikler sadece kişisel kullanım amacına özgülenmiştir. Bu içeriklerin indirilmesine izin verilmiş olması, içeriğin ticari amaçla kullanılmasına muvafakat olarak yorumlanamaz. Siteden indirilen herhangi bir içerik, kısmen ya da tamamen ek ya da değişiklik yapmadan kullanılmalıdır. Sitede yer alan herhangi bir içerik, siteye referans verilmeksizin kullanılamaz. Saklanan kullanıcı bilgileri en son güvenlik yöntemleri ile korunmakla birlikte, günümüzde artan çeşitli şekilde bilişim suçları göz önüne alınarak, kullanıcı bilgilerinin yasal olmayan yollar ile RNL TEDARİK İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. sisteminden çalınmasına karşı hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir. Bununla RNL TEDARİK İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. gerekli yasal işlemleri yapmayı taahhüt eder. Ek bilgi almak istediğiniz konularda [email protected]’dan tarafımıza ulaşabilirsiniz